| YoH22 a întrebat:

Salut tpu.Va rog sa ma ajutati.In aceasta seara am terminat de vazut toate episoadele din primul sezon din regele shaman. Exista si sezonul 2? Am auzit ca da si ca in competitie ar interveni si morti, amidamaru l-ar parasi pe yoh... ceva adevarat in toate astea sau doar baliverne? Funda cine ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Nu, nu exista un al doilea sezon. Manga dupa care e adaptat anime-ul insa are o continuare.

| YoH22 explică (pentru irbis):

Te referi la benzile desenate? adica gasesti continuarea doar ca banda desenata?

| irbis a răspuns (pentru YoH22):

Da. Anime-ul este adaptat dupa manga. In manga insa, povestea nu se opreste unde s-a oprit anime-ul.