| Adyy5 a întrebat:

Salut fani anime.
Am cateva intrebari...
1.Cand apare sezonul 3 din Boku no Hero Academia(am auzit ca pe 7-8, dar nu sunt sigura)? Care e personajul vostru preferat din acest anime si de ce?
2.Dar sezonul 2 din One Punch?
3.Cum credeti ca va fi sezonul 3 din Tokyo Ghoul? Am vazut primul episod acum 2 zile,pare promițător.
Root A a fost bullshit,sper ca asta sa nu fie la fel.
Sunt singura care il vrea pe vechiul Kaneki inapoi? Stiu, Haise e Kaneki, dar e o alta personalitate.
4.Pentru cei care au vazut Violet Evergarden...
A fost un anime foarte bun.
De ce sunt anime-uri ca acestea ce nu au parte de popularitate?
Am vazut multe, si majoritatea, desi nu sunt la fel de bune ca asta sunt mai populare.
5.Voi ce anime-uri a-ti vazut si v-au placut? Nu am un gen preferat.
As prefera totusi sa fie si o poveste de dragoste(fara Boku no Pico)

Răspuns Câştigător
| Chiyuki a răspuns:

1. Uita-te pe livechart.me
Personajul meu preferat hmmmm îmi dai de gândit, probabil todoroki. nu am nimic acum cu deku doar ca todoroki e așa mai chill, mai șmecher nu iese in evidentă și își vede de treaba.
2.N-am văzut one punch sorry
3. Nu am idee cum va fi fiindcă nu am văzut Tokyo ghoul ca nu am timp. Poate la vara. dar in rest cred ca va fi mai bun deoarece trebuie sa compenseze
4.l-am văzut și e heartbreaking
Stii de ce nu e popular, fiindca lumea nu vrea sa plângă oamenii vor sa vadă acțiune, sa rada, sa se simtă bine, sa fie ținuți in suspans.Violet e un anime... la care dacă stai sa te gândești e foarte deep și e bun dacă ești așa mai despresiv sau gen asa mai trist din motive familiale sau eu știu
5. Ba ce am văzut eu și mi-o plăcut nespus o fost
Noragami, Soredomo sekai wa utsukushii, Akashic records of bastard magic instructor
Bungou stray dogs
Classroom of the elite
Absolute duo
Inu x boku
Mahouka koukou No rettousei

7 răspunsuri:
| JesusCristi a răspuns:

Lasa animeurile si apucate de filme xxx

| Adyy5 explică (pentru JesusCristi):

Am vazut si de-alea.Am vazut filme si seriale de orice tip, in special horror(18+),dar prefer anime-urile.
E ceva gresit?
De hentai n-ai auzit?

| JesusCristi a răspuns (pentru Adyy5):

Hentai - imagini desenate xxx man

| Adyy5 explică (pentru JesusCristi):

Exact
La ce-mi trebuie por.no real daca am hentai? Cel putin acolo nu este o "limita" laughing

| JesusCristi a răspuns (pentru Adyy5):

Eeeeeeeeee

| marius00117 a răspuns:

1. Sezonul 3 a fost anuntat pe data de 7 aprilie. Nu am urmarit acest anime, deci nu iti pot lasa o parere.

2. Sezonul 2 din One Punch Man a fost confirmat, din pacate data lansarii nu se stie.

3.Am urmarit cu interes primele doua sezoane, un anime stralucit. Cred ca al treilea sezon se va ridica la asteptarile publicului.

4. N-am vazut...

5. Naruto, Death Note, Great Teacher Onizuka, Atack on Titan, One Punch Man, Tokyo Ghoul, sunt doar cateva, lista poate continua.

Zi faina...

| Adyy5 explică (pentru marius00117):

Le-am vazut, sunt cele mai comune, dar mersi.
Si tie :*