| BestPro2004 a întrebat:

Salut. Îmi puteți da niste nume de Anime-uri Polițiste sau ceva asemănător de preferat sa fie și bune.

Răspuns Câştigător
| sammy7 a răspuns:

Moriarty the Patriot, UN-GO, Zankyo no Terror, Black Butler, Death Note, Bungo Stray Dogs, Psycho-Pass, Beautiful Bones -Sakurako's Investigation, Monster, Detective Conan

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Death Note

| serputz a răspuns:

Hmmm... Monster, Death Note și Code geass sunt cele mai bune

| RalphTheManYT a răspuns:

Nu e politist dar e psihologic si e f asemanator cu death note: Code Geass: Lelouch of the Rebellion, te va tine cu sufletul la gura, e incredibil!