| 65656543 a întrebat:

Imi puteti da niste sugestii de anime?|De preferat romance.

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Toradora, Naruto, Kaichou wa maid sama, Tonari no kaibutsu kun, Sukitte ii na eu, Watamote si mai stiu o groaza, daca vrei iti mai dau. App, dintre acestea, preferatele mele sunt Naruto, Kaichou wa maid sama si Tonari no kaibutsu kun. Am vazut cam 50 de anime si citesc manga, deci te pot ajuta cu orice la acest capitol

| 65656543 explică (pentru MaryMarya14):

Merci happy

| MaryMarya14 a răspuns (pentru 65656543):

Fundita? happy

| 65656543 explică (pentru MaryMarya14):

Poti sa-mi mai dai unele exemple de anime? happy

| MaryMarya14 a răspuns (pentru 65656543):

Desigur! stai o secunda ca am un carnetel cu o gramada de anime vazute.

| MaryMarya14 a răspuns (pentru 65656543):

Bokura Ga Ita, Kamisama Hajimemashita, Kimi Ni Todoke, Kimi Ni Todoke 2nd Season, Hiyokoi, Inu x Boku SS, Ao Haru Ride, Seitokai Yakuindomo, Angel Beats, Kyokai no Kanata, Noragami, Kotoura-san, Anohana.- cand le termini sa imi spui, ca iti mai dau.-

| 65656543 explică (pentru MaryMarya14):

Multumesc.O sa am la ce sa ma uit o perioada happy

| 65656543 explică (pentru MaryMarya14):

Cele care mi le-ai dat au fost interesante. unele mai mult ca altele. poti sa-mi mai dai niste sugestii.de preferat asemanator cu "Sukitte ii na eu"sau "Kimi ni todoke", "Ao haru ride"cam ceva de genul asta.