| Vaduva_Loredana_1996 a întrebat:

Imi puteti spune daca apare sezonul 2 din "Shingeki no Kyojin" (Attack on Titan)? Va rog! Imi puteti spune si pe cat apare?

Răspuns Câştigător
| AndyOTAKU a răspuns:

Am auzit ca apare prin 2015, dar nu e chiar oficial... Abia astept sa para :3 este un anime de nota 10 :3

4 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Incă nu au anunțat, cred că nu-i nici planificat.
Cică au fost luați prin surprindere de succesul lui și mna laughing
A apărut al 2-lea OVA, au seria chibi's și cred că undeva după 2015 apare și sezonul doi.

| ryuu a răspuns:

Nu este niciun anunt oficial in care sa se dea green-light pentru sezonul 2 AoT.