| Cllarity a întrebat:

Imi puteti spune niste anime asemanatoare cu : Rakudai Kishi no Cavalry?

Funda.

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa te uiti prin lista mea de animeuri, poate gasesti ceva asemanator :

https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051

Bafta!

| HandaSei a răspuns:

Toată lumea spune că "Gakusen Toshi Asterisk" seamănă extrem de mult, deși eu personal nu l-am văzut... dar poți face o încercare, din ce am citit prin review-uri pare bunicel! ^.^

| Krises a răspuns:

Salut, daca vrei te poti uita la Gakusen Toshi Asterisk si aici sunt lupte foarte interesante si e o poveste chiar buna, are 2 sezoane si mi se pare un anime foarte bun, ti-l recomand.

| Cllarity explică (pentru Krises):

Am inceput seria. si este geniala. multumesc!