| Cllarity a întrebat:

Imi puteti spune niste anime asemanatoare cu : Rakudai Kishi no Cavalry, Hagure Yuusha no Aesthetica, Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan Ma interesaza ca personajul principal, sa arate ok, nu fraier ca in : high scholl dxd. FUNDA

4 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa cauti in lista mea de animeuri, si sa alegi ce iti place de aici :

https://myanimelist.net/profile/AnimeLover6051

Sper ca te-am ajutat!
P.S. Si mie mi-a placut Rakudai Kishi no Cavalry happy

| Ramirez04 a răspuns:

Highschool of the dead, Trinity Seven, No game no life. Sper ca te-am ajutatwinking.

| Cllarity explică (pentru Ramirez04):

Le-am vazut.
Dar mersi.

| Ramirez04 a răspuns (pentru Cllarity):

Magi, Tokyo Ghoul, Hundred, Sword art Online, Akame Ga kill, Overlord deci overlord trebuie neaparat sa il vezi Si shingeki no bahamut, Charlotte, Owari No seraph. Vezi tu daca iti plac sper ca te-am ajutatwinking.