| Cllarity a întrebat:

Imi puteti sune cateava anime din categoria romance/action. si daca se poate personajul masculin sa fi si cel principal si sa fie un caracter retras dar extrem de puternic.

MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Kyoukai no kanata.
Romance? - bifat, maxim de siropos.
Action? - grafica misto, actiune bunicica chiar.
Personaj masculin? - bifat, e mai retras la inceput dar e o bestie dupa, la propriu. Asa de periculos e ca pana si prietenilor le e frica pe langa el. rolling on the floor
Dezavantajele sunt ca nu are multe sezoane, e putin copilaros, dar astea sunt mici detalii.
Apropos, incepe de la episodul 0 anime-ul si are si 2 OVA (filme), cred ca se numesc "I'll be here - Kako-Hen" si "I'll be here - Mirai-Hen" (hen=arc).\
HF

1 răspuns:
| JohnMcPraise a răspuns:

Shigatsu Wa Kimi No Uso