| Alex00001 a întrebat:

Doresc si eu un anime in care personajul principal sa sufere intr-un fel din cauza trecutului gen The Legend of Legendary Hero sa fie numit monstru si altele dar el sa fie puternic. pana da peste o fata care sa il scape de griji si sa fie si un pic romance.
Adica ceva de genu action-romance-drama sau nu stiu. Tin sa precizez nu doresc anime cu personaje care arata ca un copil de 5 ani si sa nu fie ongoing.

Răspuns Câştigător
| AnimeAddict a răspuns:

Ce iti voi recomanda eu nu e OnGoing e Ovawinking fynal fantsy e ceea ce cauti in speciaf F.F. VII are de toate...