| MùsèCaise a întrebat:

imi puteti zice niste bancuri foarte distractive? Cel mai distractiv banc are fundutza!happy

Răspuns Câştigător
| UrascUntulDeArahide a răspuns:

Bulă completează o fişă personală pentru angajare. La data naşterii trece 15 august.
- În ce an? întreabă funcţionara de la oficiul forţelor de muncă.
- În fiecare an!

5 răspunsuri:
| CraziNess a răspuns:

Un magician ce lucra pe un vas aflat în croazieră executa în fiecare săptămînă acelaşi număr. Singura sa problema era papagalul căpitanului.Acesta îi învăţase toate şmecheriile şi, odata ce magicianul începea numărul, se apuca să comenteze şi să explice trucurile acestuia. Tipul era scos din sărite de pasăre, dar nu putea face nimic pentru că era papagalul căpitanului. În cele din urmă, o întîmplare i-a curmat suferinţa: vaporul s-a ciocnit de o stîncă şi s-a scufundat. Magicianul a scăpat agăţîndu-se de un lemn. A plutit cîteva zile pînă cînd, epuizat, ajunge pe o insulă. Cînd s-a trezit, a mulţumit Domnului că l-a salvat; a auzit însă un fluierat cunoscut, care l-a făcut să îngheţe: era papagalul...
Nu şi-au vorbit cîteva zile, după care pasărea a cîrîit:
- Mă dau bătut! Arată-mi unde e corabia…hee hee

| 7lucian8 a răspuns:

Un rrom merge sia cumparat mercedes beton, conduce el prin sat si face pana la masina.se pune sa ia roata, trece un rrom pe linga el si il vede ce face si il intreaba? ce faci manca-ti-as? ce nu vezi iau roata,, ai raspunde.la care asta cand auzise asta, ia o piatra si sparge geamul masini.asta il intreaba ce facu-si ma? am spart geamul daca tu iei roata eu imi iau cd-ul

| danut00099 a răspuns:

O tipă merge la un chirurg plastic:
- Doctore, mi-am pierdut urechile într-un accident, vă rog ajutaţi-mă!
- Nici o problemă, vă montez o pereche de urechi de la o blondă… vă deranjează
- Nu, nu cred, sînt tot urechi.
Trece o lună, după care femeia se întoarce la cabinet dezorientata. Doctorul o întreabă mirat:
- Ce s-a întîmplat, n-auziţi bine
- Ba da, aud perfect, dar… nu-nţeleg nimic!laughing

| Valentin_3979 a răspuns:

Un iepuras vine la un magazin si zice:
-Bhunazzzhiiiuuua! Avesi inghetaca de aia care va muldaliti pe tlicoas pantaloni si potosei?
-Nu n-avem
A doua zi
-Bhunazzzhiiiuuua! Avesi inghetaca de aia care va muldaliti pe tlicoas pantaloni si potosei?
-Nu n-avem
A treia zi
"Ia sa-i aducem la iepure inghetata de aia"
--Bhunazzzhiiiuuua! Avesi inghetaca de aia care va muldaliti pe tlicoas pantaloni si potosei?
-Da avem
-iuuu ce scarbos

| adytzuu_3282 a răspuns:

O moldoveanca catre sotul ei:
- iubitule, tredu-mi si mie din romana in engleza urmatoarele cuvinte: salut, ceai si picior, te rooog!
sotul:
- hy, tea, foot...
-...haibig grin