| YoYoHina a întrebat:

Imi puteti da va rog idei de anime comdey romancesadmoor de plictiseala si as vrea sa vad un asa animelaughing va rogpuppy dog eyes dau funda
Ps: Am vazut Special A, Ouran High school host club, Kaichou wa maid sama, Alice Gakuen.

Răspuns Câştigător
| Nagashi a răspuns:

Lovely Complex (nu cred ca exista persoana careia sa nu ii fi placut acest anime :]]), Peach Girl, Green Green

4 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

No Strings Attached
The Godmother
Big Mommas* E COMIC RAU DE TOT.
Just Go With It
Drive Angry
The Dilemma
Hall Pass
Take Me Home Tonight
Paul
My Future Boyfriend
Beverly Hills Chihuahua

FUNDA?:dhappy

| LoWwERock a răspuns:

Las cati dau eu lista cu animeurile mele preferate de fapt fac un top
1 naruto shippuden
2 naruto
3 Detective Konan
4 Beelzebub
5 Bleach
6 Death note
7 Devil may cry
8 Blood+
9 Fairy tail
10 Inuyasha ( care e cam ce iti doresti u romance, comedie, actiune)

| YoYoHina explică:

Scz dar vreau comedy romance Inuyasha, Bleach, Naruto nu is comedy romanceuri.Blood+ ii foarte sadic:-s Ms mult Nagashi si Bibbi>big grin