| Karu a întrebat:

Salut happy M-am uitat la un anime numit Toradora si ma intrebam daca nu cumva voi stiti un anime asemanator, acesta e perfect, fara hentai, puteri supranaturale sau alte chestii din astea penibile eu vreau ceva real..sau ma rog ceva de genul Sper sa ma ajutatii

4 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Love chunibyo & other delusions

| Sakura13574 a răspuns:

Ao haru ride
Kimi ni todoke
Kaichow wa Maid sama
Soredemo sekai
RomeoXJuliet

| CuloriHD a răspuns:

Oreshura
Mashiro Iro Symphony
Kimi no iru Machi
Sakurasou no pet na kanojo

| Lady2909 a răspuns:

-Kaichou wa Maid-sama
-Tonari no Kaibutsu-kun
-Sukite ii na eu
-Brothers Conflict
-Ookami shoujo to kuro ouji
-Sankarea
-Nisekoi
-Nisekoi 2
Urmatoarele pe care ti le dau nu sunt romantice, dar cred ca merita vazute:
-H2o foot Print in the sand
-Love Live! School Idol Project
-Love Live! School Idol Proiect 2
-Sakurasou no pet na kanojo
-Free!
-Free! Eternal Summer
-Danganronpa( e cam horror)
Daca te razgandesti si vrei niste anime-uri supranatural sau cu puteri am sa iti dau cateva.