| Kaneki a întrebat:

Cine stie un anime sau film de a animatie cu spadasini. Dar nu dinaia clasici. Sa fie gen Bleach cu puteri supranaturale si chestii de genul.

9 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Sengoku Basara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noragami
Rurouni Kenshin(asta e cam clasic, dar eu zic ca merita vazut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Jinb59STKkw
poate gasesti aici ceva ce nu ai vz.

| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Incearca Attack on titan, Akame ga kill, Sword Art Online, Fate Zero, Ao no Exorcist, Nurarihyon no Mago, Guilty Crownwinking

| JuliaCNDSVH a răspuns:

Pai aici e o lista:
-Ao no exorcist(foarte frumos anime, nu te vei plictisi)
-Noragami( grafica super si personaje interesante)
-Akame ga Kill( *+15* violent, cu foarte multa actiune si lupte epice)
-Sword Art Online (mai mult romantic, oricum cred ca ai auzit de el)
-Owari No Seraph (vampiri, demoni, oameni cu arme, viitor post-apocaliptic. De toate are. Pe 30 noiembrie apare sezonul 2)

| Kaneki explică (pentru JuliaCNDSVH):

Le-am vazut pe toate...

| JuliaCNDSVH a răspuns (pentru Kaneki):

Atunci Claymore. - desi cred ca l-ai vazut...