| paint9 a întrebat:

Salut,o intrebare pentru cei ce au privit Hyouka, acolo la sfirsitul seriei a 10-a cind el propune finalul pentru film si la sfirsit de serie lui i se spune ca in film nu s-a folosit fringhia ceea care era planuita pentru ceva, intrebarea mea este cum credeti voi ca ar fi fost planuit filmul de la bun inceput de scenarist?
P.S mai departe de seria ceea inca n-am privit

1 răspuns:
| Sakura13574 a răspuns:

Sincer, mie mi s-a parut putin cam intortocheat animeul.Nu prea am inteles multe...