| Rami007416 a întrebat:

Astazi am vizionat filmul "Cum sa iti dresezi dragonul 3" dar, am o intrebare...Seria o sa mai continue? Am auzit ca acest film este finalul seriei... Este adevarat? Pe mine ma face sa plang si sa ma sinucid;(

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Rami nu te sinucide daca ai peste 18 ani hai sa precem 14 feb impreuna

3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E ultima parte, s-a anuntat din 2014 ca nu o sa mai existe o continuare.

| ziftode a răspuns:

Manca-lar mama de prost ce esti, unde balarii ai citit tu ca aia o sa inchida o franciza care le aduce malai mare?!?

si ff7 a fost ultimul din serie ca a murit Paul Walker, dupa care l-au digitizat si au facut ff8 iar acum MR. Vin Disel face ff9 si ff10 si un nou film Riddick

si star wars episode 6 a fost ultimul, apoi au facut episoadele 1-3 si apoi god damn mf jorj Lucas a vandut franciza spre disney si au facut cateva episoade in plus, cateva povesti "on the side" in plus (rogue one, solo, etc.), si acum asteptam solo2 (si or sa fie 4, PATRU FILME solo), wan kenobi si un nou episod star wars

asa ca, daca te sinucizi, LE PIERZI... si sunt o tona de filme R_E_M_A_R_C_A_B_I_L_E PE TEAVA tongue

| AndreeaToma a răspuns:

Buna! Eu sunt o mare fană a filmului, chiar e preferatul meu. Chiar dacă nu va mai aparea al patrulea film, a fost confirmat de directoru filmului in jur de Craciun, va aparea un film mai scurt. Chiar a fost confirmat de director la un festival, unde au fost si fanii! Si eu ma intristasem ca e sfârșitul, dar macar vom primi un film mai scurt?