| darius1ka a întrebat:

Salut, pentru cei care se stiu la anime, unde pot vedea Dragon Ball Z dar cu 1080p sau 720p,sau macar sa se vada bine, nu vreau dbz kai. Thanks

Răspuns Câştigător
| darius1ka explică (pentru Interfectorem):

Ms dar e doar pana la 108, vreau tot anime-ul, pe net gasesc doar 360p straight face

4 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

UIte-te pe animeG

| Kizei a răspuns:

Http://kissanime.com/Anime/Dragon-Ball-Z

Nu ma uit la Dragon Ball dar cred ca asta e tot animeul la calitate 1080p.

| Stavarache_George_1995 a răspuns:

Aici gasesti toate seriile si episoadele - Dragon Ball, Z, GT, KAI, SUPER - Sunt subtitrate in romana - http://dragon-ball-subtitrat.blogspot.ro/