| LightZ a întrebat:

Cred ca multi isi mai aduc inca aminte de Dragon Ball Z. Daca nu, atunci de Son Goku ati auzit cu totii.
Vreau sa stiu...Cine mai apreciaza acest anime acum?
Eu inca sunt fan, am ramas fidel acestui anime inca din 2003.

6 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Gokuuuu e prost

| NarutoX a răspuns (pentru Danişor):

Tu esti cel prost nu Gokuhappy

| emanu23 a răspuns:

Eu ma jucam mai demult pe Dragon Ball Z il adoram happy

| LightZ explică (pentru emanu23):

Dar anime-ul l-ai vazut? Mai mult de anime ma intereseaza.

| AltNimeniAltul a răspuns:

Sunt si eu un fan Dragon Ball big grin acum caut si niste jocuri... m-am uitat la toate de vreo 3 ori laughing si la episoadele cele speciale cu bojack, broly... o data laughing Nu mai stii ceva desene de gen DB? big grin

| NicuNicku a răspuns:

Eu inca sunt fan chiar daca nu mai da episoade grafica e super belea pentru anii aceea mai ales inca nu sa demodat big grin Eu debea astept dragon ball z kami to kami :X 2013.3.30