| Larisaaaaa a întrebat:

peste cateva saptamani plec in excursie cu clasa 2 zile, si vom sta la cabana.Eu cu 4 prietene ne-am gandit sa le facem baietilor niste farse, dar nu stim inca ce fel de farse. Daca ati putea sa`mi dati niste exemple. dar sa fie tari farsele. sa ii putem speria pe baieti.laughing. cea mai buna farsa FUUNDA!:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Ciufuliciii a răspuns:

Pai procurati o masca de Scary Movie bate-le in geam si ei cand vin sa vada sperie-i, sau bate la usa cand vin sa deskida, noaptea, tipa si fa ca toti dracii... duce-ti-va la ei la usa puneti o scrisoare arsa pe margini in care sa scriu Voi Urmati!laughing)

Asta am facut noi, si faza cu scary movie, sau cand dorm in autocar pune-ti masca du-te-n fata lor bate-i p umar si sa se trezeasca cu aia in fatalaughing
Daca aveti acces la camera lor luati o hartie dati-i foc si strigati incendiu incendiu, el se va trezi si voi stingeti hartia cu muuuuuuuuulta apa.
asta a fost bestiala.i-am facut-o colegei de camera.una mai fraiera aseahee hee

Ciaoo:*:*:*

5 răspunsuri:
| Deeaa a răspuns:

Pai,din proprile experiente:
-noi ii dadeam cu multa pasta de dinti si dimineata ii fotografiam si ii puneam pe site-ul scolii
-uitati-va la,,Scary Movie'' sau la,, The ring'' sau,, Mirorrs 1 ori 2'' iar apoi cand ei adorm puneti-va niste cearseafuri pe voi, luati niste lanterne si va faceti 2 grupe:prima se duce la geam si face,,Uuuuuu'' si cu lanternele stati jos si faceti cu ele pe jos, iar cealalta echipa se duce la usa si face acelasi,, uuuu'' sau alte zgomote
-sau seara luati-va o masca ca si moartea si speriati
-luati apa fierbinte si bagatile mainile sau picioarele.nici nu o sa stie la ce WC sa se duca
Daca mai vrei iti mai zic pe prv

| DreamAutopsy a răspuns:

Deseneaza-le mustata cu carioca/marcarul pe fata scrie-le pe frunte:"I'm a gay" rolling on the floor
Pune-le pasta de dinti pe fata laughing
Si poti sa le pui mana cand dorm in apa calduta, sa faca pipi pe ei laughing

| Cosmin a răspuns:

In ce tara minunata traim, jur! Ce preocupare au copiii din ziua de azi, auzi! In loc sa va preocupe sa invatati ceva la scoala, nu sa stati toata ziua pe mess, facebook, hi5 etc, ca deveniti analfabeti, voi va ganditi cum sa speriati pe nu stiu cine? Superb!

| Buterflyy a răspuns:

Pai va duceti seara cand ei sunt in camere intrati usurel fara sa va vada si singe.ti luminile si dupa sa aveti la voi niste lanterne si puneti la geamul cabanei lanternelewinking si asa ii speriatilaughing

| TboomOllie a răspuns:

Pui pasta de dinti pe intrerupatoare, furi toti chilotii (cu manusi bineinteles ) baietilor si i pui undeva la vedere sa i vada toata lumea. Intro excursie neam uitat la un film de groaza in camera la baieti. stateam unu peste altu si eu cu o prietena stateam pe calorifer, iar acesta era langa fereastra. Unul din baieti a zis ca mere sa faca pipi si a esti afara si a batut in geam ca bou! asa neam speriat ca am sarit de axcolo direct pe 2 baoetzi. poti sa faci si tu asta. ii sunati la 04:00 dimineata(daca dorm) si va bateti joc de ei. Tot la 4:00 puteti lua o lanterna, va puneti ceva negtru pe fata, mergeti la geamul lor, o fata tine lanterna asproape de pamant, iar tu de ex poti sa bati in geam la ei, sa iti schimbi vocea si sa zici: sunt satanaaa, am venit dupa voirolling on the floor si multe altele. Sper ca team ajutaT. Apropo pune pasta de dinti pe clanta., sau lipeste guma de mestecat pe perne sau in papuci. Funda big grinbig grinbig grin