| Antogirl a întrebat:

URGENT! O sa plec in excursie la mare si vrea niste farse calumea. FUNDA+VOT

2 răspunsuri:
| AnonymuxX a răspuns:

Nu stiu...pai mergi la mare, e cald.Hmmm... Incearca sa ii uzi cu multa apa pe cei care vrei sa le faci farsa,si incearca,daca ai sa iei niste cuburi de gheata pe plaja,si cand acela sta la soare fara sa te vada, pune-i niste cuburi de gheata, pe spatelaughing Succes si distractzie multa la marewinkingbig grin

| Alex3 a răspuns:

Dispari 1h-2h happy pana ajung prietenii sa sune la politie laughing))))))))))))