| NicolaeAndi a întrebat:

Salut, puteti sa imi recomandati niste anime smehcere la care sa ma uit? Mentionez ca pana acum am vazut:Naruto, Death Note, Attack On Titan, Dragon ball z

Răspuns Câştigător
| qCrowley a răspuns:

Highschool Dxd,BLEACH, Fairy Tail, Rosario+Vampire, To Love-Ru, Hunter x Hunter

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Zankyou no terror
Ghost hunt
Toukyou kushu
Shingeki no kyojin
Hellsing
Zetsuen no tempest
Saiko pasu
Durarara
Baccano

| osbourne a răspuns:

Sigur,daca ti-a placut Deathnote, atunci incearca Shiki, Blood +, Devils and Realist, BLACK BUTLER, Reborn, Kigeki (scurt, da' tare bun) si Vampire Knight incearca. A, si Pandora Hearts) Sper ca ti-am fost de ajutor.

| dorintbx a răspuns:

Ben 10 sau irregular show