| anonim_4396 a întrebat:

Imi plac foarte mult animele pana acum am vazut:Naruto, Naruto Shippuden, Clannad, Clannad after story, Nana, Baka to test Shoukanjuu, Baka to test Shoukanjuu NI, Death Note si YuruYuri ce anime imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite:Yu Yu Hackusho,Kioro Khan,Bleach, Nana, Fata Iadului si Inuyasha.
Intra pe animekage.com sau pe desene-animate-online.net

1 răspuns:
| Darkraid a răspuns:

Mie imi plac Naruto; Naruto Shippuden; Bleach. Bleach ai putea sa zici ca e DBZ dar cu sabii dar mai bun (parerea mea) decat DBZ.