| YoureGoingDown a întrebat:

Stie cineva daca este tradus in romana anime-ul "One Outs" (am cautat ceva vreme dar nu l-am gasit nicaieri)

Daca nu... o sa ma uit si in englezawinking

3 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Nu cred ca exista.Din cate siteuri stiu nici unul nu il are. Sper ca te-am ajutat.Cred ca o sa ma uit si eu la el.

| restroccck a răspuns:

Nu merge trebuie sa te uiti in engleza si eu am incercat sa ma uit happy

| NOFBD a răspuns:

Coincidenta face ca acest anime este chiar acum in curs de aparitie pe www.deseneanimeonline.ro unul dintre traducatori s-a apucat de el astazi si cat de curand ar trebui sa apara primul episod.