| Sasukesmecherul a întrebat:

Salut, TPU!
Am o intrebare despre personajul Ichigo din anime-ul Bleach.
De unde are Ichigo puteri de hollow?

Răspuns Câştigător
| DNA01 a răspuns:

Ichigo are puterile de hollow de la mama lui. Înainte de a se naște (Ichigo), orașul Karakura a fost atacat de un hollow. Părinții lui Ichigo s-au luptat cu acel hollow, dar mama lui a fost rănită iar o parte din spiritul/puterea acelui hollow au rămas în ea. Când l-a născut pe Ichigo, el a primit acele puteri.

1 răspuns:
| Lule a răspuns:

Pai nu-mi mai aduc bine aminte pentru ca l-am vazut de mult, dar in realitatea aceea paralele alb-negru cu blocuri el in are pe spiritul sabii sala ( acel nene cu par negru si barba) si un geaman al lui care era rau si care era si hollow. Ma gandesc ca el nefiind un shinigami adevarat inauntrul lui aceea deja acea parte negativa.
Hollow daca nu ma insel erau suflete care au murit fara sa-si termine misiunea pe pamant ca oameni asa ca daca se suparau foarte tare se transformau in chestiile astea periculoase