| Lucian2033 a întrebat:

In ce episod din Bleach se bate Ichigo Vs Ulquiorra
ps : Hollow Ichigo

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Aha, in episodul 272 se intampla actiunea parca happy

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sa nu-i spuna nimeni, isi pierde anime-ul farmecul daca te uiti inainte...

| xByte a răspuns (pentru Clorox):

Mi-ai citit mintea, chiar asta voiam sa scriu eu acum laughing

| Lucian2033 explică (pentru Clorox):

Eu vream sa stiu in ce episod vrea ichigo sa se bata cu ulquiorra ca eu am rams cu 2 sau 3 episoade in urma
ps: am vazut deja bleach si am citit manga

| Lucian2033 explică (pentru Clorox):

Mersi mult înseamnă ca eu am rămas pe la episodul 265 sau mai inspate

| Clorox a răspuns (pentru Lucian2033):

Aha, in episodul 272 se intampla actiunea parca happy

| Lucian2033 explică:

Eu am ramas pe undeva pe acolo unde ichigo vrea sa se bata cu ulquiorra dar nu mai stiu ce episod este
ps : am terminat de vazut bleach si am si citit manga