| Printzess a întrebat:

Pentru fanii anime care ati urmarit Bleach...pana la urma ce se intampla cu ichigo si rukia? o sa fie impreuna?

Răspuns Câştigător
| kalibra21 a răspuns:

Nu sunt fan Bleach dar urmaresc ca anime Naruto..astept in continuare episoadele traduse pe Animekage.com
E cel mai ordonat site, du-te acolo ca este un chat unde se vorbesc detoate..intreaba acolo sigur iti raspunde lumea.Bafta!

1 răspuns:
| Mn0 a răspuns:

Nu...ichigo o sa plece la in oras, iar rukia o sa ramana in soul society.
IN anime uri de genu Bleach nu o sa vezi chestii de astea cu indragosteli si vrajelilaughing principala chestie este bataia.