| VisovanAdi a întrebat:

am o întrebare pentru cei ce se uită la mult Hentai, îmi recomandați și mie un Hentai asemănător cu "imouto sae ireba li" vă rog, sau un Hentai simplu, frumos și fără personaje cu puteri. Mulțumesc anticipat ☺️☺️

Răspuns Câştigător
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Eu nu am privit hentai deloc dar am privit cateva anime-uri ecchi, sunt sigura ca o sa iti placa, iti recomand:
-Yosuga no Sora(ecchi peste 18 ani, dar contine si incest, mai multe nu iti mai spun ca nu vreau sa iti dau spoiler, mie mi-a placut)
-Kuzu no Honkai(iubire neimpartasita)
-School Days
Vizionare Placuta!

| VisovanAdi explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Mersi mult @GiorgianaGiorgi, o să încerc, dar aș vrea să te rog să te uiți la "imouto sae ireba li" are doar 12 ep și te poți uita pe AnimeKage subtitrat în română și să îmi spui dacă știi un Anime la fel cu o grafică la fel, ți-aș mulțumi enorm.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru VisovanAdi):

Ok,o sa urmaresc recomandarea ta.O seara placuta! happy

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Ce e ala Hentai?

| alexomarcvs a răspuns (pentru Ineys):

"Hentai" (へんたい) inseamna pervers in limba Japoneza, sunt "anime-uri 18+ p****". Majoritatea sunt cu femei tinere din ce am vazut... (din experienta mea), nu prea recomand in caz daca esti minor.