| Ichigo159 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati cateva anime-uri cu tot cu site-uri sau daca nu gasesc eu site-uri gen Akame ga kill sau Gokukoku-no-brynhildr sa aiba multe personaje principale un pic de dragoste,drama,hazlii sa razi mult,cu multa actiune si puteri supra naturale cu lupte,arme,sabii, super puteri si am vazut multe anime-uri dar nu am gasit care sa aiba cate putin din toate ca cele de mai sus am vazut si Fairy tail dar nu mi s-a parut asa iscusit sau pe one piece va rog mult si urgent dau funita frumoasa! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vandal a răspuns:

Assassination Classroom are aproximativ cam ce ai cerut tu, are o comedie prea geniala, trebuie sa-l vezi.
Akatsuki no Yona este mai aproape de ceea ce cauti, cred, oricum este un anime foarte bun, apreciat de majoritatea.
Soul Eater, putin mai vechi, dar este unul bun, de obicei anime-urile facute inainte de 2014 sunt cele mai bune.
Ma mir ca nu ti-a placut Fairy Tail, eu pur si simplu il ador, un anime foarte bun, din punctul meu de vedere.

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Multumesc

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Multumesc! Dar mai astept si alte raspunsuri daca nu, iei funda

| Ichigo159 explică (pentru Vandal):

Continuarea: Si daca gasiti anime-uri gen masamune-kun no revenge.Anime-ul acesta e genial e fain ca e un pic de dragoste, din viata unui adolescent caruia ii place de o fata care era cea mai rea din scoala...Si as vrea sa stiu cand apare la anime-ul mentiunat un pic mai sus episodul 7!

10 răspunsuri:
| RorySan a răspuns:

Pai ceva gen Akami ga kill..sa spunem ca ar fi Tokyo Ghoul, Shingeki no Kyojin, Mirai Nikki sa spunem

Si ceva comedie si romance ar fi Nisekoi,
si cu actiune Akatsuki no yona ar fi.(mie unu mi-a placut foarte mult),

si site-ul ar fi:deseneanime.ro

| Ichigo159 explică (pentru RorySan):

Ms

| Ichigo159 explică (pentru RorySan):

Mirai nici este chiar fain multumesc mult

| RorySan a răspuns (pentru Ichigo159):

Depinde de gusturile fiecaruia. happy

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Samurai Jack season 5 o sa iti placa si poate te va speria putin
Young Justice nu e anime dar e in stil anime.
Kuroshitsuji e baza.
Code Geass e al doilea ca popularitate dupa Death Note.
Full Metal Alchemist are tot ce ai spus mai sus.
Gankutsuou e vechi dar nu ma mai satur la ce frumusete este.
One punch man e foarte popular.
La fel e si Atack on Titan.
Daca esti genul complet kawaii iti recomand la greu Sweetnes and Lightning.
Mai recomand Spice&Wolf si Chobits pentru love story.

| Ichigo159 explică (pentru George_Gabriel_Ion_1995):

Thanks man! Am vazut 6 si si le dau o sansa la celelalte!

| Ichigo159 explică:

Va multumesc mult pentru anime-uri m-au facut sa plang si sa imi para rau ca s-au terminat!