| Mallsorte a întrebat:

as vrea si eu niste animeuri de dragoste gen Onegai Teacher :X laughing cu femei sexi cu iubire stiti voi la ce ma refer happy

Dau funda!

ps: sper ca nu am gresit postu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oh, ok happy Incearca astea:

Gakuen de Jikan eu Tomare
Futabu / Futa club
Crimson Girls Chikan Shihai
Maro no Kanja wa Gatenkei
Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

Unele dintre cele mai bune anime-uri de care vrei tu pe care le-am vazut tongue Daca nu gasesti site la vreunul dintre ele, zi-mi si iti dau mesaj privat cu linkul. apropo, nu cred ca gaeste-i vreunul in romana, probabil ca vei gasi doar fara subtitrare sau cu subtitrare in engleza dar cred ca te intereseaza actiunea, nu ce vorbesc aia laughing

vizionare placuta laughing cred...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-mi mai clar laughing

ecchi / romance / hentai
sunt 3 chestii diferite. de care vrei? laughing

| Mallsorte explică (pentru anonim_4396):

Hentai sunt? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mallsorte):

Hentai = apar locuri genitale si sex
ecchi = apar parti perverse, se aproprie de sex, dar mereu sunt intrerupti. nu apar parti genitale, dar sanii pot aparea. daca apar sani asta nu inseamna neaparat ca urmeaza sex.
romance = genul principal dragostea, in sens de iubire nu de sex. in general se contopeste cu school sau slice of life
harem = apar mai multe fete, nu doar una.

deci de care vrei? combinatii? cu harem si romance, sau...

| Mallsorte explică (pentru anonim_4396):

Vreau niste animeuri! cu scene de sexwinking te rog happy

| Mallsorte explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult happy si bafta multawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mallsorte):

Cu placere happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mallsorte):

Oh, ok happy Incearca astea:

Gakuen de Jikan eu Tomare
Futabu / Futa club
Crimson Girls Chikan Shihai
Maro no Kanja wa Gatenkei
Sono Hanabira ni Kuchizuke wo: Anata to Koibito Tsunagi

Unele dintre cele mai bune anime-uri de care vrei tu pe care le-am vazut tongue Daca nu gasesti site la vreunul dintre ele, zi-mi si iti dau mesaj privat cu linkul. apropo, nu cred ca gaeste-i vreunul in romana, probabil ca vei gasi doar fara subtitrare sau cu subtitrare in engleza dar cred ca te intereseaza actiunea, nu ce vorbesc aia laughing

vizionare placuta laughing cred...