| Ionuty0807 a întrebat:

Cand Apare Sezonul 3 Din Tokyo Ghoul?

Multumesc! !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic oficial despre un sezon 3.
Dar in schimb s-a anuntat Tokyo Ghoul: Jack OVA, un episod special sau doua care o sa apara anul asta prin vara. Daca stii engleza uita-te la videoclipul asta, un tip vb
despre asta :) https://www.youtube.com/watch?v=sM89TFuFr9o
Dupa cum s-a terminat sez 2 sigur trebuie sa se faca si sez 3, dar nu se stie inca cand se va intampla asta.

5 răspunsuri:
| Andrei5746 a răspuns:

Apare in vara 2015

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Andrei5746):

Ba nu.
http://anichart.net/summer
Nu s-a anuntat nimic oficial despre un sezon 3. PUNCT.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru Andrei5746):

Nu s-a anuntat nimic OFICIAL. Vezi semnele alea de intrebare? alea-s doar presupuneri. Credeti-ma, in momentul de fata nu exista niciun Tokyo Ghoul 3 si nici nu va exista. Dar nu e niciodata prea tarziu. La vara, cel putin, in niciun caz nu apare.