| jkbnskjbkjrejgbsbgur a întrebat:

Cand aprind calculatorul se incarca si se incarca si la sfarsit apare o chestie si daca nu dau enter sau nu apas pe ceva in nu stiu cat timp trebuie sa astept o tona, dar dupa aia merge totul perfect! mi s-a mai intamplat asa si mi-am reinstalat windowsul, dar acum din nou nu stiu ce inseamna si imi apare ceva gen c:\..., ce pot sa fac sa nu mai apara asta? FUNDA

Răspuns Câştigător
| BayazidFulgerul a răspuns:

Pai iti apare monitorul albastru atunci? Daca da lasa-l sa se incarce si dupa dai restart si vezi daca a mers

1 răspuns:
| TheDubstepMan a răspuns:

Jet la tehnologie.