| Daniel235 a întrebat:

Deci mi-am reinstalat windowsul mai demult, aveam windows 7 am instalat windows 10 si cand il porneam imi zicea sa aleg dintre windows 10 si windows 7, si mi se alegea automat la 5 secunde windows 10. Acum mi-am reinstalat din nou windows 7. Dar cand aprind calculatorul imi arata sa aleg dintre windows 7 si windows 7 si trebuie sa apas enter sau sa astept 30sec. Ma cam deranjeaza si presupun ca am 2 windows-uri instalate sau ceva de genul. Ce pot face? Dau FUNDA garantat!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Incearca cu softul asta: http://www.nanwick.com/2012/12/nanwick-windows-uninstaller.html
Daca nu merge sterge HDD si reinstaleaza ce Windows vrei. eEu as sterge Windows 10. Este mai greu de lucrat cu el pana i se vor aduce modificari si am inteles ca detecteaza softurile ilegale.