| comico a întrebat:

Cand pornesc calculatorul merge perfect dupa ce se incarca windowsul imi intra pe use r apare detoptul si daca fac ceva se blocheaz!
Dar pc-ul merge perfect in safe mode!

ps : ieri am reinstalat windowsl!

6 răspunsuri:
| Reparatoru a răspuns:

Cred ca hrd-discu este dus sau mai bine spus are baduri..sau vezi culeru de pe procesor sa fie curat sa nu fie imbacsit de praf..bafta

| comico explică (pentru Reparatoru):

Cum il testez?

| Reparatoru a răspuns (pentru comico):

Sunt ceva programe dar nu stiu cat ar putea sa te ajute,sau poti formata tot hdd, si mareste partitia de win, daca nici asa nu merge atunci sigur hdd este pe duca, mai poti sa-l folosesti ca magazie.dar cu risc, odata va ceda de tot

| enamel a răspuns:

Poate nu l-ai instalat bine, sau cel mai probabil, daca e w7 ai niste probleme de memorie, nu are destul loc sa se desfasoare, de aici rezultand blocarea lui.

| K0sti a răspuns:

Nasol, succes la reinstalat. Nu uita de drivere. De fapt cauza pentru care patesti ce ai zis. Ti-am dat un indiciu, restul te descurci.

| comico explică:

Coleru e curat si nu am windows 7 am xp sp 2!
ps:am instalat windwsu de doua ori si tot s-a blocat!