| LupascuAndrei a întrebat:

Cine poate sa-mi zica si mie cand va mai fi serialul POKEMON? Sau macar sa-mi ziceti unde pot sa gasesc episoadele.Va rog! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.
Din pacate in afara cateva episoade dintr-un sezon alte cateva din alt sezon subtitrate in romana, restul episoadelor nu o sa le gasesti cu subtitrare in romana.
Nici un fansub nu vor sa ia acest anime sa-l traduca, deoarece este foarte mare (ca numar de episoade).

Asa ca, iti propun sa urmaresti anime-ul in engleza. (cum am facut si eu)
http://www.anime44.com/anime-list

Vizionare placuta!;)

| SuperSaiyan4 a răspuns (pentru ryuu):

Eu as vrea sa traduc dar nu stiu de unde sa descarc episoade, nu stii tu, daca stii da-mi un mesaj privat, plz.

6 răspunsuri:
| neca a răspuns:

Mise pare ca pe vplay sunt toate sezoanele subtitrate in romina

| HonneOnna a răspuns:

Le gasesti pe gogoanime.com,dar sunt subtitrate in englezawinking

| XCooLGirlX a răspuns:

Scrie pe google pokemon si iti apar ep

| lacryi a răspuns:

Cauti pokemon pe google si vezi ce episoade sau sezoane iti da