| qPufariiina a întrebat:

Cine stie cand apare animeul Vampire Knight Destiny? Sau a aparut deja? o_O

Răspuns Câştigător
| SilentSuicide a răspuns:

Parca a inceput din februrie dar nu mai stiu...

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Nu a aparut inca, cele de pe net sunt facute de fani.
Si eu astept sa apara, dar cel mai bine e sa citeste mangaul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja...

| Ramona000 a răspuns:

A aparut mai de mult

| irbis a răspuns:

Nu exista asa ceva. E doar ceva facut de fanii care vor inca un sezon, atat. In ciuda faptului ca celelalte raspunsuri spun ca a aparut deja, astea sunt doar zvonuri. Conform surselor sigure precum myanimelist, nu exista Vampire Knight Destiny. Nu a aparut si nici nu o sa apara. E doar o inventie a fanilor.

| Crizty a răspuns:

Sal,a aparut pe data de 6-oct-2012.
Ok,funda te rog.

| Irinami a răspuns:

Apare in 2014