| Frosch a întrebat:

Stie cineva cand o sa apara Vampire Knight Destiny?

Răspuns Câştigător
| Nike008 a răspuns:

Daca este vorba despre sezonul 3, am inteles ca nu o sa mai apara, exista mai multe cauze dac doresti sa afli mai multe cauta pe yahoo answers sau pe wikipediasad

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Destiny nu a existat niciodata. E doar o inventie a fanilor. Nu exista si nici nu va exista vreodata si nici nu a existat vreodata o informatie oficiala legata de asa ceva.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

N-o să apară din cate am auzit crying. Încă nu-mi pierd speranţa, îmi place mult anime-ul şi sper că va fi şi sezonul 3.