| anonim_4396 a întrebat:

Sie cineva un anime tare gen Naruto Shippuden sau Dragon ball z? Care sa fie la al doilea sezon si inca continua
Cel mai tare primeste funda big grin xD

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Salut.

- YuYuHakusho
- Katekyo Hitman Reborn!
- Bleach
- Fairy Tail
- Rurouni Kenshin
- Slayers

Vizionare placuta!winking

| anonim_4396 explică (pentru ryuu):

Au aparut noi ep din bleach?

| ryuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu. Doar povestea din manga continua, cea din anime s-a oprit la ep 366. Acum nu pot sa ma lansez in speculatii de genu "va fi o adoua serie". Sa luam exemplu celuilalt anime (presupun ca l-ai urmarit) si anume HOTD (High School of The Dead).
Povestea din anime s-a oprit la 12 episoade, iar cea din manga inca mai continua.
Iar ca sa impartasesc o informatie (OFICIALA). Povestea din manga HOTD este reluata in primavara acestui an. dupa o pauza de aproximativ 2 ani.

6 răspunsuri:
| Frosch a răspuns:

Fairy Tail

| anonim_4396 explică (pentru Frosch):

II vizionez deja

| Ielex a răspuns:

One Piece. E un gen Naruto, ideea anime-ului Naruto a fost luata de la One Piecehappy

| anonim_4396 explică (pentru Ielex):

Vazut xD