| Mistiss a întrebat:

De mult timp ma uit la Naruto si la Naruto Shippuden. Imi place foarte mult. Cand m-am dus la categoria benzi desenate, am vazut ca o sa apara si episoade din Boruto. Unii au mai citit manga din cate inteleg. dar vreau sa ma lamuriti daca o sa mai apara alte sezoane ca shippuden.

2 răspunsuri:
| Botan_Filip_1998 a răspuns:

Salut! Eu am citi naruto gaiden care este ca un fel de manga din boruto dar cred ca or sa scoată si anime ca o aprarut si filmul boruto Sper ca te-am ajutat

| Lazar_Ana_2001 a răspuns:

A aparut naruto boruto the movie ro subtitrat pe anime ro sub