| Mistiss a întrebat:

De un timp lung, am inceput sa ma uit la naruto, animeuri. Ei bine, am mai vazut unele site-uri unde era grafica buna. Doar la eng sub. Dar ma uit cu english sub doar daca inca nu s-a pus episodul in romana. Intrebarea este: Ce site-uri stiti cu grafica buna (gen 720 HP), sa ma uit la naruto shippuden sau alte anime-uri cu subtritare in romana? Pur si simplu nu mai suport sa vad in ceata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deseneanime.ro, altfel spus anime G sunt destui de buni tongue Au o groaza de anime-uri, printre care si Naruto, tradus in romana. la fel si anime3kage.info ^^

Daca vrei tradus in engleza, incearca kissanime.com. Este un site foarte bun, cu MULT mai multe anime-uri decat celelalte 2 site-uri de mai sus big grin

vizionare placuta, sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Kanpeki a răspuns:

Nu ai sa gasesti. laughing
Kissanime e cel mai bun site de anime streaming. Cea mai buna calitate acolo o gasesti.