| dadasssssssss a întrebat:

.. fac un comic si am nevoie de niste oameni (nu conteaza cati o sa fac loc pentru toti fete si baieti). Titlul inca nu m-am hotarat care va fi.
Astept inscrierile voastre (acestea se vor face pana maine la pranz, daca nu atunci veti aparea in partea a doua).

17 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Eu

| EvangelineDS a răspuns:

Eeu pe.s. sunt fata

| dadasssssssss explică:

Ok o sa va bag pe toti dar vreau sa fac unul mai lung...s-ar putea sa il postez saptamana viitoara, sunt clasa a 7-a si ne-au dat profii la teme...
*posteaza raspunsul*
*se apuca de teme*
*injura scoala*

| dadasssssssss explică:

@AnneLăvMe si @Pufi1999 banuiesc ca sunteti fete nu?
daca sunteti baieti atunci scuze dar aveti usernamul...lasa big grin

| AnneBre a răspuns:

Eu.(aicititastadegeaba)

| lalalalallll a răspuns:

Eu.(majusculedinfundulbertei)

| asjkldfg a răspuns:

E u vreau te rogpuppy dog eyes

| HaruhiFujioka a răspuns:

Eu! (unde naiba vede asta majscule?!)

| Somberヅ a răspuns:

Vreau si eu in el! Sunt baiat

| Anduuu a răspuns:

Me

| Pufi1999 a răspuns:

Eu. Unde vede asta prea multe majuscule in eu?

| bogdan324 a răspuns:

Eu!

| alinzz a răspuns:

Eu

| CautNume a răspuns:

Eu si sunt fata (ca vad ca e la moda sa specificlaughing )

| DruggedCandy a răspuns:

Mepuppy dog eyeshee hee imi pke sa fiu un personaj negatovdevillaughing

| daηă a răspuns:

Uuu.Vreau si eu

P.S: Sunt fata

| emil_5362 a răspuns:

Eu daca nu te deranjez am citit tot ce ai simi pflace ce faci