| Michidutsa a întrebat:

Care a fost cea mai mare dezamagire a voastra si din partea cui a fost? kiss. Intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti. Astept raspunsurile voastre dragilor.Multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Cele mai mari dezamagiri au fost cand persoanele dragi m-au mintit.si nu au avut incredere in minesad

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Moarte celor dragi.Nu ma voi resemna niciodata cu faptul ca un copil de 17 ani putrezeste acum in pamant din cauza neglijentei prietenilor

| Fifylici a răspuns:

In primul rand cea mai mare dezamagire a fost din partea mea, din cauza a 2 vorbe am distrus ceva ce poate astazi era altfel iar in al doilea rand a fost din partea celor pe care l-am considerat amicul meu, m-a umilit apoi s-a folosit de mine ca si cum as fi fost o bucata de hartie igenica si m-a aruncat in vasul de toaleta tragand apa ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.