| lowraider26 a întrebat:

Imi puteti da va rog niste siteuri unde pot citi manga de dragoste sau shoujo in romana?
P.S. Nu vreau sa imi dati mangazup animekage sau romanga (le stiu deja)
P.S.2 Multumesc

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Ceri imposibilul. Exceptând cele două menţionate de tine, nu există alte site-uri care să traducă manga în limba română.De ce nu încerci manga în limba engleză? Sunt o mulţime de site-uri care traduc manga în engleză..adică altă soluţie nu văd să existe.