| Trandafiria a întrebat:

Stie cineva unde pot citi mangaul Vampire Knight in romana?
PS: Nu stiu bine engleza si nu vreau pe mangaZup ( acolo am mai citit si nu este intreg sad ) Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| meli120 a răspuns:

Nu gasesti in romana! Am citit in engleza, si am inteles in mare parte desi e complicat ca nu trebuie sa iei in seama cam ce o fost in vampire knight guilty in mare parte ca o deraiat rau de la manga.Am inteles in mare parte manga, m-as fi bucurat sa fie si in romana dar asta e.
P.S:Manga se termina 24 Mai, sa speram ca va fi un sezon 3 la anime desi nu vad cum ar putea continua ca o deraiat total.

3 răspunsuri:
| gнσѕт a răspuns:

Nu e in romana laughing

| Trandafiria explică (pentru gнσѕт):

Stiu e doar o parte foarte mica din manga in romana la MangaZup sad

| AbyssLove a răspuns:

Http://mangazutto.blogspot.com
poti incerca aici... abia a inceput traducerea... apare cate un capitol pe sapt