| vlady434 a întrebat:

In Dragon Ball Z, Broly apare si in episoade sau doar in filmul 8?

Răspuns Câştigător
| AnimeBoy45 a răspuns:

O sa apara si in episoade

| vlady434 explică (pentru AnimeBoy45):

Mai astept cateva ore si daca nu mai raspunde nimeni, ai funda.Multumesc.

| Andr3y25 a răspuns (pentru vlady434):

I-ai dat funda degeaba...Broly apare doar in movie. El nu este prezent in anime...

| vlady434 explică (pentru Andr3y25):

Acum na... i-am dat funda, nu pot sa i-o iau. Si pe de alta parte, de unde era sa stiu, pentru ca daca stiam nu mai intrebam. Si esti sigur ca nu mai apare in anime deloc?

| Andr3y25 a răspuns (pentru vlady434):

100%...Am revazut seria de 1000 de ori cap coada.291 ep in kaponeza 279 in engleza.Toate filmele in afara de Dragon ball z battle of gods (nu a aparut pe blue ray si nu exista momentan pe net.) Broly este sayanul superlegendar care apare doar in 3 filme dbz.El il ura pe goku deoarece cand erau mici pe planeta Vegeta ei aveau patuturile unul langa altu...Broly avea putere de 10.000 iar Goku 1 laughing. Astefel incat Goku plangea de incontinuu si il tulbura pe Broly, Iar cand Goku si pretenii lui s-au dus pe noua planeta Vegeta acolo era si Broly si de acolo incepe povestea. Goku=Kakarot..Iti recomand filmul 'dbz movie broly the legendary super saiyan''

| vlady434 explică (pentru Andr3y25):

Am toate filmele din DBZ mai putin Battle of Gods. Am vazut prima serie, si acum sunt Z la episodul 192, dupa ce Gohan il bate definitiv pe Cell. Am vazut 4 filme pana acum, dar nu vreau sa grabesc lucrurile si sa le vad in ordinea in care au aparut. Adica sa vad filmul "x" dupa "y" numar de episoade, ca sa nu apara ceva in film, pe care nu l-am vazut in anime.Multumesc mult, si imi pare rau ca n-am asteptat mai mult cu intrebarea, iti dadeam tie funda.

| Andr3y25 a răspuns (pentru vlady434):

Nui nimic...Eu ma bucur ca te-am ajutat...Db si dbz au fost primele mele anime-uri.Probabil cel mai bun anime cu batai.

7 răspunsuri:
| SunWukong a răspuns:

Broly nu apare in ep. Apare numa in 3 filme Broly:The Legendary Super Saiyan, Broly:The second coming, Bio-Broly