| Kijk a întrebat:

Cate episoade are Dragon Ball Z?

Răspuns Câştigător
| DeedeDeX a răspuns:

Hmmm...cred ca Dragon Ball Z are 291 ep
adica atatea arelaughing

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kijk explică:

Un site unde sa le vad pe toate sau sa le decarc?

| Alin80351 a răspuns:

291winking

| MaMpAcIno a răspuns:

Cel mai bun sampon, dupa parerea mea, este HEAD & SHOULDERS cu extra volum. mie imi face parul mai cu volum si mai matasos. am incercat tot felul de samponuri dar nici unul nu mi-a mers mai bine decat asta. sper ca te-am ajutat FUNDA plz :X

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru MaMpAcIno):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))). Deci sunt mort de ras rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))), ce legatura are asta cu Dragon Ball Z?

| Alexandru98 a răspuns (pentru MaMpAcIno):

Nu mai pot sa ma opresc din raslaughing
ce legatura are asta cu dragonball
si acum rad3:31laughinglaughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Probabil vroia sa spuna ca iti iese freza ca a lui Son Goku daca te speli cu samponul ala.
@Kijk
- Dragon Ball are 153 ep.
- Dragon Ball Z - 291
- Dragon Ball GT - 64
- Dragon Ball Z Kai - 98

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru anonim_4396):

DAAA! O sa incerc si eu. Deci asa a avut Goku norocul sa-i vada surpriza lui Bulma nu? Cu puterea parului =))) :
https://www.youtube.com/watch?v=4S57Gt7CIS0
Acum am mai ras putin de ce spunea persoana respectiva :)))).

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Si pe mine m-a facut sa rad putin.
Asa fac tigancile cand se cearta, isi ridica fustele, acum inteleg de unde vine "traditia" asta.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu trebuia neaparat sa iti stergi raspunsurile laughing.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Alexandru98):

I-am dat un vot amuzant din partea casei.

Răspuns utilizator avertizat