| frumusihk99 a întrebat:

Joi, 22 mai 2014 am un concurs de desen pe tema : zambet si culoare sau copilarie, zambet si culoare(nu mai stiu sigur care era numele concursului /tema concursului). Oricum, vreau mult sa castig si ma gandeam ce desen sa fac.Imi puteti da cateva idei? sau un link cu desene pe tema asta (pictate ).
PS: ma pricep foarte bine la desen doar ca nu prea am idei happy

1 răspuns:
| DianaDiii1761b a răspuns:

Ceva dragut gen. Un curcubeu si un zambet? Ma refer, sa fie mai multe desene intr-unul singur. Gen un colaj. Undeva sa fie un curcubeu, in alta parte un smiley, Niste manute care tin o floricica in mana, o minge de basket, una de volei si alta de fotbal. Asa as proceda eu happy