| Andrei_Cojocaru_1990 a întrebat:

.. Ma-m apucat de jucat metin 2 Nexus si nu ma pricep cum sa-mi fac itm, setu universal mi l-a facut unu d epe metin si as vrea sa-mi fac asa set anti-ninja, set anti-saman, set anti-sura, si set anti-war. Va rog sa-mi dati totul. eu am caracter de razboinic si itm vreau sa le fac la swichboot.
As vrea sa-mi spuneti ce bonusuri de ex la armura bonusul si valoare ex : tare im semi-oamenilor 10... si tot asa...

Scuzatimi categoria nu am gasit pc/jocuri online asa ca l-am pus pe asta

1 răspuns:
| CristianBerzerk a răspuns:

Nu iti trebuie set universal, iti trebuie un set pentru fiecare caracter.Deabea cand o sa dai un war cu brezle o sa-ti trebuiasca universal.Pana atunci, uite un set pentru fiecare caracter big grin.

-ArmuratongueV, sabie, 2 maini,rezistenta foc,sansa de a reflecta atacul corporal.
-Arma:Semi-om,critica,patrundere,tarie,farmec.
-Coif:semi-om,regenerare pv,rezistenta magie,rezistenta foc.
-BrataratongueV,semi om, patrunzatoare, rezistenta foc.
-ColiertongueV, sabie, 2-maini,critica.
-PapucitongueV, critica, sabie, 2-maini.
-Cercei:semi-om, sabie, 2-maini,rezistenta foc.

-Armura:pv,pumnal,rezistenta sageti,rezistenta foc,sansa reflectare atac corporal.
-Arma:dexteritate,critica,patrunzatoare,semi-om,farmec.
-Colier:pv,critica,pumnal,rezistenta sageti.
-BrataratongueV,patrunzatoare,rezistenta foc,semi-om.
-Coif:rezistenta magie,rezistenta foc,semi-om,regenerare pv.
-PapucitongueV,pumnal,rezistenta sageti,critica.
-Cercei:semi-om,pumna,rezistenta sageti,rezistenta foc.

Coif:rezistenta magie,rezistenta foc, semi-om, regenerare pv.
Armura:pv, sabie, 2maini,rezistenta foc,sansa de a reflecta atacul corporal.
Arma:inteligenta,patrunzatoare,critica,semi-om,farmec.
-Bratara:pv,semi-om,patrunzatoare, rezistenta foc.
-Colier:pv, critica, sabie, 2-maini.
-Cercei:semi-om, sabie, 2-maini, rezistenta foc.
-Papuci:pv, sabie, 2-maini,critica.

Coif:rezistenta magie,rezistenta fulger,semi-om,regenerare pv.
Armuratonguev,evanta,clopot,rezistenta fulger.
-Arma:Inteligenta,patrunzatoare,critica,semi-om,farmec.
-Bratara:pv,patrunzatoare,rezistenta magie,rezistenta fulger.
-ColiertongueV,critica, clopot, evantai.
-Cercei:semi-om, sabie, 2-maini,rezistenta fulger.
-Papuci:pv, clopot, evantai, critica.

Asta e tot, sper ca te-am ajutat. Daca ai vreo nelamurire sa imi raspunzi la acest raspuns si eu te voi ajuta.O zi buna.Salut.