| Lexi888 a întrebat:

Sal.Care e cel mai bun caracter pe metin 2 Hammer? sura, ninja saman sau războinic? Si ce bonusuri sa pun pe acele iteme de pe acel caracter? Am auzit la un prieten ca el a căutat pe net si si-a facut niste iteme de rupea modati.

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna Lexi. Cel mai bun caracter este SURA (fiindca da cel mai mare dmg) Dar si warul fiindca are stun (Dar alege-l mai bine pe sura). Pai ce bonusuri sa pui : cele mai importante sunt str int life pe langa ele poti sa pui cast, magic rezistence, critica, patrunzatoare ( la 1-5). Iar la 6-7 int si life. Man nu poti sa rupi modati eventual daca ai status. Ps: Eu am ststus is sura. DAca vr mai multe imformati XxWeeDxX01@yahoo.com. Bafta! happy

| Lexi888 explică (pentru Search69):

Da dar semi om?

| Search69 a răspuns (pentru Lexi888):

Nu e asa imporatn pentru sura.

| Lexi888 explică (pentru Search69):

Cred ca nai habar ce spui.pentru orice caracter e important.

| Search69 a răspuns (pentru Lexi888):

Mai daca vr nu ma asculta dar asa este pe hammer nu ca pe ro

| Lexi888 explică (pentru Search69):

N-am jucat ro si nici nu o sa joc e un rahat.

| Search69 a răspuns (pentru Lexi888):

Mai Lexi baga id'ul meu si o sa-ti explc. Bafta! Poate o sa ne intalnim si pe hammer sa iti arat itemesmug.

| Lexi888 explică (pentru Search69):

K

8 răspunsuri:
| stefan350 a răspuns:

Salut Lexi eu cred ca este sura fiindca daca stii sa il bonusezi poti sa bati multa lume doar ca ai nevoie de bonusurile,, adecvate'' deci ar cam trebui la bonusurile 6/7 int si live iar la primele 5 (1-5) sa pui int live crit si strenght apoi al 5-lea bonus poate fi orice preferabil cast iar pietriile ar trebui sa fie pentru armura int live si max HP parerea mea