| anonim_4396 a întrebat:

Prin anii 2003-2004 s-au difuzat o serie de desene animate pe TVR 2 cu un doctor/savant nebun, chelios care urmărea o fetiță și dorea să o prindă să facă experimente pe ea.
De câteva ori a prins-o, dar aceasta a scăpat.
Îmi aduc aminte că la sfârșitul fiecărui episod arată secvențe din episodul următor.
Știe cineva numele acestui desen animat?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Mai multe detalii, poate isi aminteste cineva. Fiind difuzat la TVR, banuiesc ca era dublat in romana, dar tot se putea distinge limba vorbita. Era engleza, franceza? E nevoie de informatii suplimentare.

| Green66 a răspuns:

Ești sigur ca erau desene animate? Am impresia că ce ai povestit tu seamănă cu scenariul unui film porno.

| anonim_4396 explică (pentru Green66):

La orice întrebare de pe site-ul ăsta trebuie să fie câte unul care răspunde total aiurea, dând câte un răspuns care nu are nici pe departe de-a face cu întrebarea.