| BBitzza a întrebat:

Salut TPU,Recent am privit anime-ul Bleach (un anime foarte bun si il recomand tuturor),intrebarea mea este daca se va continua vreodata, stie cineva? ...nu imi place manga
A 2 intrebare este daca stiti alte anime-uri gen Naruto, Bleach(amandoua sunt geniale)

Răspuns Câştigător
| Patrick6996 a răspuns:

Nu se va mai continua anime-ul, insa manga continua. Anime bune ar fi Tokyo Ghoul, Fairy Tail, One Piece, Sword Art Online.

1 răspuns:
| MarianM009 a răspuns:

Eu inca sper sa scoata anime in continuare. Nu-mi place manga.
Le recomand si eu pe cele mentionate de Patrick happy