| MariusDk23 a întrebat:

Stiti unde pot gasi One Piece episodul 518 in romana?
Funda.

6 răspunsuri:
| SoundWaveR a răspuns:

Animekage one piece ep 518 funda te rog :X

| carmen99 a răspuns:

Gasesti pana la 567 si de fiecare data cand apate unul nou il baga imediat.
Dar am o intrebare: merita vazut? Si poti sa imi zici si cuplurile din el? Eu de abia l-am inceput, poti sa imi jici daca Luffy este cu Nami sau cu alta?

| MariusDk23 explică (pentru carmen99):

Merita vazut, o sa vezi pe parcurs tot ce se intampla pentru ca daca iti spun eu acum nu o sa aiba nici un farmec.

| CristianCsatai1999 a răspuns (pentru carmen99):

Nu cred ca e telenovela...

| krystybt a răspuns:

Http://www.animekage.com/anime/one-piece/
Aici gasesti pana la episodul 567 si este inca OnGoing. FUNDA!